| anonim_4396 a întrebat:

De ce sunt doar 17 intrebari la "Cauze nobile" laughing?

Răspuns Câştigător
| MihAelA_1847 a răspuns:

Pentru ca oameni nu au intrebari la categoria 'Cauze nobile', iar in ziua de azi, putin oameni mai fac gesturi de caritate.

4 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Pentru ca multi nu cunosc adevaratele drame. Putini au bunavoiinta sa promoveze ideea de oameni suferinzi care au nevoie de ajutor. Din pacate mai degraba e promovata o gluma decat compasiunea fata de acesti suferinzi sad

| Catalion a răspuns:

Pentru ca nu multi oameni au motive sau idei, ce intrebari sa puna la acea categorie.

| Gabrielle a răspuns:

Pentru ca in ziua de astazi nimanui nu ii mai pasa de suferinta altor persoane si nu se gandesc ca si ei s-ar putea in aceeasi situatie.Pe scurt in ziua de astzi fiecare e pe cont propiu

| conflict a răspuns:

Pentru ca nu sunt 18!