| RosaliaOriginala a întrebat:

De ce sunt femeile asa fitoase? In ultimul timp pana si astea care isi iau cafea cu 3 lei de la aparat iar acasa cade tavanul peste ele fac figuri. Pe insta sunt regine toate, dar eu le vad cand merg la sapa.

9 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

E normal ca femeia sa aibă pretenții

| dullcat a răspuns:

Daca vezi anumite cazuri in jurul tau, de ce pui aceasta intrebare la general, de parca toate femeile sunt fitoase?

| RosaliaOriginala explică (pentru dullcat):

Deci tu afirmi ca nu sunt toate? Mai iesi din casa

| CostinAlamariu a răspuns:

De ce să nu fie? Cât timp o să existe betalăi care orbitează în jurul lor și le umflă Ego-ul o să aibă și ele fițe. Dacă te gândești e de fapt vina unor baieti că le dau atentie.

| anonim_4396 a răspuns (pentru CostinAlamariu):

Bine mai zici prietene

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce hate o sa îți iei pe această întrebare, o sa ți zică că ești frutsrat sexual și alea. Vai de capul tau cu ou și cu oțet o sa te facă lumea ai grije!

| Yparisa a răspuns:

Tu iti alegi mediul in care traiesti, daca atata poti, atata ai in jurul tau.