| lanadelsex a întrebat:

De la un timp mi s-a spus ca am slabit foarte mult ( desi nu mi-am propus asta ) si oricat as dormi, mereu sunt obosita si slabita. Si imi cade si foarte mult par. Ar trebui sa merg la un doctor si daca da, la care? Cam ce simptome sunt astea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Alișa00000000000 a răspuns:

Totul se poate rezuma si din cauza stresului... si eu am patit-o in ultima vreme am slabit 5 kg si sunt obosita dar degeaba ..ca in weekend stau in pat si tot obosita ma simt.

| oHarryo a răspuns:

Da poate fi vorba despre stres insa cred ca e de fapt o lipsa de vitamine si/sau minerale, probabil o anemie. Daca apelezi la medicul de familie el va sti exact ce trebuie sa faci sau daca te trimite la un medic specialist ori analize. Multa sanatate!