| anonim_4396 a întrebat:

De ce sunt majoritatea fetelor innebunite dupa Justin Bieber? Ce e asa special la tipu' asta? straight face

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Dupa cum canta si e chipes pentru ele, le place cum arata... de bani nu mai zic ca si ala e un interes fi sigura pentru multe fane.

| luiza a răspuns:

Si eu ma intreb cateodata ca special nu are nimic, doar canta bine...

| KristalPop a răspuns:

Ce-i drept e că tipul arată bine. N-ai ce zice. E faimos, are bani. Dar doar puştoaicelor de 12-16 ani poată să le placă aşa ceva. Eu unul, nu-l suport. Şi mai ales m-am săturat să-i aud melodiile pe toate posturile de televiziune şi radio.

| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Doearece ele cred ca canta bine, arata bine si din cauza banilor.
O zi buna!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Impotenta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Arata bine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cand l-am auzit prima oara la radio credeam ca e fata. laughing

| HermioneLove a răspuns:

Nu stiu sincer straight face Ma bucur ca nu ai generalizat.Sunt fata dar nu-l suport x_X
Canta ca o fata! Nu are deloc voce.Bine a facut ca Selena s-a despartit de el oh go on Nu pot sa cred ca unii chiar il cred mai bun pe JB decat pe Michael Jackson straight face Am comentat pe facebook la un joc de pe ceva pagina ca ii dau nota lui Justin 2 si toate fanele lui obsedate au inceput sa sara pe mine:''Ceee? Cum sa nu-ti placa?! E superb! Cel mai tare! Il iubesc'' laughing))

Răspuns utilizator avertizat
| D4275682 a răspuns:

Pai multora le plac vedetele. El e aratos cred cinta bine(dupa parerea mea are vocea ca la o fata).El este si prietenos cu ele asta face orice artist desigur. Eu una nu gasesc ceva deosebit la el dar fiecere cu parerea sa.