| fluturas2 a întrebat:

Ce va place la justin bieber fetelor?

Răspuns Câştigător
| kindness a răspuns:

Nu stiu. de fapt nimic! Sunt multi alti baietii talentati si mult mai frumosi, so. nu inteleg de ce toate fetele sunt asa entuziasmate cand vb despre el!" it's just.day dreaming, nimic real; papa

6 răspunsuri:
| Oanny a răspuns:

Hmm...nimic? Nici nu il plac dar nici nu-l urasc si mi se pare un tip dragut dar nu frumosstraight face

| pwp a răspuns:

Nimic,normal!

| renee14 a răspuns:

Pur si simplu nu are ca sa imi placa la el.e scarbos.e uras.varza
e un pusti infumurat care a devenit faimos peste noapte si care nu merita nici 2 bani.nu cred ca sunt singura care are o parere asa buna despre el:d

| MoatZa a răspuns:

Auzi
baga-ti intrebarea in c*r! smug

| bbyyyyyyyy a răspuns:

Nimic il urasc straight face

| bibi_8348 a răspuns:

Buna ana! sincer eu nu stiu ce vedeti asa frumos la justin biber OK este frumoas canta frumos dar nu este asa extraordinar. Dupa parerea mea prea mult entuziasm...