| WHOre a întrebat:

De ce sunt neagra in zona vaginului si a anusului? Cum sa fac sa fiu alba acolo?

6 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Fond de ten

| RAY a răspuns:

Du-te si spalate acolo

| Freya1 a răspuns:

Nu ai cum sa faci asta asa esti tu construita si multe alte femei.Nu e ceva rusinos si nici o problema asa ca mai bine lasate asa cum esti

| Staind a răspuns:

Clor

| Adyy5 a răspuns:

De ce ai vrea asta? Nu poți trai cu vaginul si anusul negru? laughing
Ca un bărbat nu iti vede vaginul pe strada, se uita la fata, çùŕ si tate.
Doar un curwar ar fi preocupat de asta in pat si mai mult de fizic decat de caracter.Bine,poate tu pui mai mult accent pe fizic si iti doresti un curwar pentru relații scurte in loc de un băiat cuminte care te va aprecia pentru persoana ta dar totusi...

| Robert160 a răspuns:

Cauta pe google despre albirea anala sau vaginala. Este o chestie cosmetica noua