| provocare a întrebat:

O fata poate sa ramana insarcinata daca:
-nu a avut contact,fiind virgina
-baiatul nu a ejaculat lichid seminal,doar cativa stropi preeajaculator
-a fost evitata zona vaginului,doar s-a atins in zona anusului dar s-a sters imediat
-au avut grija sa se curate pe maini daca erau in apropierea vaginului, dar tot au suspiciuni ca daca au uitat o singura data sa se curate
Spuneti-mi, care sunt sansele?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

1--NU; 2--NU; 3--NU; 4--NU. In cazul sau situatiile descrise de tine probabilitatea ca si posibilitatea realizarii unei sarcini este 100% IMPOSIBILA de a se produce.

| provocare explică (pentru corbulalbrosu):

Si daca I-a fost introdus un deget dupa ce el si-a atins organul, dar s-a curatat?

| Leo1993 a răspuns (pentru provocare):

Prostia ta nu are limite. isi place *** dar pui niste intrebari cretine rau

| provocare explică (pentru Leo1993):

Hey,propun toate cazurile posibile

| corbulalbrosu a răspuns (pentru provocare):

In acest caz inseamna ca este vorba doar de o simpla degetica inofensiva sau cu risc 0 (zero) din moment ce degetul respectiv a fost temeinic curatat inainte de a fi introdus in vagin. Este similar cu degetica ce ti-o faci tu tie insati atunci cand te autosatisfaci.

12 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Riscuri sunt mereu.

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Daca tu ramai gravida, atunci eu fac tripleti ca luciu laughing

| Suck a răspuns:

Eu mai am putin si tăt mă tai.

| provocare explică (pentru Suck):

HUH? laughing))

| Suck a răspuns (pentru provocare):

Pai cand va vad ce va debita mintea... imi vine sa ma spanzur.

| provocare explică (pentru Suck):

Stiu stiu imposibil cazul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poate, sigur.

| IoneeLaaaMaa a răspuns:

Nu sunt sanse sa fi ramas, mai mult ca sigur. Doar sa nu fi ramas speratozoizi, asta daca a sters foarte bine si cu atentie.
P.S Data viitoare este de preferat un prezervativ, asa sunt riscuri mai putinewinking