| LFR a întrebat:

Buna seara... am facut sex anal cu prietena mea cam acum 3 saptamani ei i.a intarziat ciclul poate fi gravida? Mentionez ca am ejacut inauntrul anusului si am atinso dupa 5 min in zona vaginului fara a avea ceva pe penis mentionez ca ea este virgina. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Posibilitatea formarii unei sarcini in astfel de conditii este extrem de mica sau altfel spus aproape imposibila. Pentru ca o femeie sa ramana insarcinata obligatoriu trebuie sa fie in perioada fertila in momentul "sexului" sau cum s-ar putea numi acea atingere si de asemenea tot obligatoriu sa patrunda sperma in interiorul vaginului. Teoretic in acest caz, probabilitatea de sarcina se poate considera ca fiind inexistenta. Multa sanatate.

3 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Nu te teme nu ramane bortoasa

| Emilian65 a răspuns:

De la sexul anal este imposibil sa ramana gravida. Deci, stai linistit ca nu este gravida.

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Nu prea cred ca e insacinata.Nu vei fi tatic