| Superior a întrebat:

De ce sunt toti atat de nebuni cu kendeama si fidget spinner? Inteleg,sunt anti-stres,fiecare ia ce vrea,nu-mi pasa, dar e normal sa se rada de tine ca nu ai kendama si sa fii catalogat ca prost pentru asta si sarac?

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Stai linistit, ca sunt mai prosti decat tine. Dispare moda asta cat de curand.

| AnaBejenaru a răspuns:

Bla bla, cumperi o jucarie de care te plictisesti dupa 2-3 zile,si ce, ma consider o persoana norocoasa, nu dau banii pe toate tampeniile.
Cei ce rad, merita ignorati, daca atat ii duce capul

| RAY a răspuns:

E aiurea sa fi judecat pentru asta asa e

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bun venit în lumea reală.

Dacă nu te-ai mai lua după ce spune fiecare om care nu știe să se afirme altfel decât investindu-și banii și timpul într-o modă, ai duce o viață minunată.
Dar totuși, bucură-te că sunt prea puțini români care să-și permită hoverboard.

| Superior explică (pentru anonim_4396):

Am vazut un grasulet de 11 ani cu hoverboard ieri happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Superior):

Foarte mulți, într-adevăr.

| 393Dan a răspuns:

Fidgetul mai e cum mai e, insa nu inteleg ce-i asa distractiv in kendama si de ce ar compara-o cineva.

| suntsuper a răspuns:

Nu am idee unde se rade de cineva pentru ca nu are kendama sau spinner. mi se pare ca dramatizezi

| ioana2004 a răspuns:

Multora le plac, chiar si mie, dar nu mi se pare normal ce s-a intamplat! Nimeni nu ar trebui sa catalogheze pe alti, nimeni nu e mai presus!