| SmoKKe19 a întrebat:

De ce sunteti toti disperati sa luati >funda?: Dau funda cui imi da un raspuns inteligent

Răspuns Câştigător
| lunarwolf a răspuns:

Pentru ca fundele iti maresc oarecum gradul de inteligenta pe acest site. Toti vrem sa fim experti TPU,userii anului,blah blah blah. Nu? happy
Si,in plus,daca esti cu un grad mai mare decat ceilalti,te crezi tare,superior,iti da un sentiment de mandrie si te bucuri sa vezi ca celorlalti le pasa de sfaturile tale si ca te iau in serios.

Ce,tie nu-ti place sa primesti funde? Nu te simti mai superioara cand vezi ca, in opinia cuiva, raspunsul tau e cel mai inteligent dintre toate? Eu cred ca da. happy

4 răspunsuri:
| pinkystyleツ a răspuns:

Pt ca fundele alea arata cat de inteligent esti, si cata lume ai putut sa ajuti cu adevarat. Funda?laughing

| Laura_2393 a răspuns:

Daca as fi fost disperata dupa funde m-as fi gandit la ce raspun ti-ai dori sa vezi scris de mine ca sa-mi dai funda. Cum nu sunt disperata sa i-au funde considerand ca acestea ar trebui luate pe merit nu am sa stau sa ma gandesc ce ai vrea sa vezi scris de mine. O funda pentru un raspuns dat la intamplare nu valoreaza moral mai mult decat o funda reusita la sireturi:-p

| Zmeurik1 a răspuns:

Pentru mandrie laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Personal,nu alerg dupa funde.Raspund din 2 motive:pentru a ajuta pe altii,si cel mai mult:sint singur,daca nu as face asta, cred ca as inebuni, gindindu-ma mereu la ce a fost.Numai bine.