| мαяdυк a întrebat:

De ce tiganii traiesc in romania? pararea mea e ca ar trebui expulzati si care nu vrea sa plece sa fie exterminat. Dai dreq ca si asa ne fac tara de ras acesti oameni primitivi.nu ma pot exprima in cuvinte cat urasc specia asta de cocalari.de ce nu pleaca din tara asta?

Răspuns Câştigător
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

@flory daca rromii sau *** cum lo-or zice,de ce nu ii intereseaza ca copii lor,puradeii,sa fie educati, sa vorbeasca corect limba romana, deoarece fara o diploma nu au unde sa se angajeze si atunci oare ce ''ocupatie'' or sa aiba cand o sa aiba nevoie de bani(ia ghici)? Sunt o specie inferioara romanilor si asa vor fi intotdeauna.Nu t.i.g.a.n.i.i. au fost cei care au purtat razboaie pentru a unifica tara.Ei sunt un popor migrator care nu-si meritadrepturile in tara asta.Mai ziceam si eu daca erau oameni de treaba.inteligenti si care ar face ceva pentru tara asta dar mai mult o fac de rusine prin faptele lor.Fiecare tara are infractorii ei dar la noi pe langa infractorii romani,de parca n-ar fi de ajuns se mai inghesuie si jegurile astea de fiinte, carora le dai un deget si iti ia toata mana.
Si chiar nu e corect ca ei fie judecati dupa legea lor t.i.g.a.n.e.a.s.c.a ( laughing jos cenzura ), deoarece legile intr-o tara sunt pentru toti.Nu stiu da parca la ei bulibasa face legea si-o desface.in concluzie sunt niste taraturi care trebuie tinuti in puscarii sau cumparati ca sclavi, ca si inainte.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pai pe nimeni nu ii intereseaza sa fie exterminati doar daca ar fi un presedinte mai cu capul pe umeri sa ii trimita in jungla si sa avem pace macar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am sa spun scurt si concis vorba mea:
"Unde`i Hitler cand ai nevoie de el?"
Bafta`!

| flory_8014 a răspuns:

Dar ce ai Onyxmoon cu ei? ei nu au suflet ce si tine? sunt oameni si oameni.cati romani nu au facut rau la oameni? crezi ca numai tiganii stai linistit ca sunt rromi intre tiganii si romani intre romani, eu nu am vazut si nici nu am auzit vreodata ca un parinte de etnie rroma sa intretina relatii sexuale cu copii lor lucru care am auzit si am vazut la romanii, e strigator la cer aceea ce se intampla.si acum te-as intreba pe tine cine ar trebuie sa fie expulzati?