| SexyBitch a întrebat:

De ce toata lumea are pe facebook poza cu personaje din desene animate?

7 răspunsuri:
| carminaburana43 a răspuns:

Stiu de la fata mea pentru ca a fost saptamana desenului animat.

| Mihai7best a răspuns:

Eu nu am... cine are mie mi se pare ca is fraieri

| EuAli a răspuns:

Lasa-i in pace, sunt doar niste copilarosi.Asta-i le place ori asta le reprezinta. Tu puneti poza care te reprezinta, sau puneti o poza cu tine. Mie sincer, aia care-si pun personaje din desene animate, mi se par niste oameni falsi, nedefiniti, fraieri, fricosi si-n toate felurile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Pai poate asa le place lor sa se faca remarcati, daca asta ii reprezinta, adica desenele animate, lasa-i pe ei asa, si tu puneti poza care iti place si te reprezinta! funda? mersii muult...si eu iti multumesc pentru ca mi-ai dat sansa sa ajut oameni!

Pa, Pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca ei le gasesc iar noi nu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca noi nu gasim poze cu personaje dar ei gasesc uita ci nici eu nu gasesc