| anonim_4396 a întrebat:

De ce toti barbatii sunt porci? De ce nu mai exista domni barbati adevarati?

59 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Habar n-am, pacat ca lumea e imbarligata rau cu prostia

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Urît din partea ta sa o jignesti asa, ea a generalizat nu a zis ca tu esti porc, a intrebat de ce toti bărbatii sunt porci, dar tu la fazxa asta ai dat rau cu mucii in fasole cum se zice popular, ai facut o gafă imensă numindo pe ea curvă. Atit te a dus bostanul, pardon capul.

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Urat din partea mea sa reactionez, libidinos din partea ta sa-i iei apararea.
Ciudatule!

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Degeaba esti numit campionul zilei, ciudat esti tu sa stii.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună! In primul rînd daca esti drăguță si amabilă spune ne si nouă ce anume te a facut sa tragi concluzia ca toti bărbatii sunt niste porci? Ai avut tu parte de un astfel de barbat? Un porc care te a inșelat cu alta? Daca i mi permiti ce varsta ai? Nu toti barbatii sunte m porci sunt si din aceia sunt convins, dar sunt si barbati care ar da orice sa ti faca tie un masaj la piciorușe, ai vrea? Ce varsta ai?

| Kaℓi a răspuns:

Tu ai pus si intrebarea

13 Noiembrie | Eella13 a întrebat:
De ce femeile nu mai sunt supuse?

Femeia trebuie sa fie supusa.

Ramane valabil ce am raspuns acolo...

| Kaℓi a răspuns:

Really?

| RAY a răspuns:

Repet din nou ca selectia sexuala o fac fetele/femeile,desi numai va plangeti atatea voi ne alegeti nu invers,cand o sa fie invers da te poti plange, eu unu sunt baiat cuminte, niciodata nu am inselat pe nici o fata si ghici ce sunt mereu in zona prieteniei sau dau peste ipocrite, asta pentru ca va atrag curvari, porci

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Asta fac barbatii, accepta sa fie facut porci, si au fantezii sexuale intre ei. Pe el l-am facut libidinos, tie iti place subiectul deci probabil ai o orientare sexuala mai... Speciala. Avem drumuri diferite, baietel. Keep distance!

| Drimmero a răspuns:

Iar au inceput feministele lu' peste? Iar cu generalizari?
Sa zicem ca femeile sunt egale barbatilor, atunci voi tot scrofite sunteti? Generalizarea vine dupa lipsa ratiunii...
Cunosti toti barbatii ca sa zici ca suntem toti la fel?

| mgtow a răspuns (pentru Drimmero):

Laso sa isi exprime amarul o fi trecut prin chinuri amoroase

| Drimmero a răspuns (pentru mgtow):

Le intelegem pe ele,, nu le dam in cap.

| Drimmero a răspuns:

Fara suparare si sincer,, ai cele 8 clase terminate? ca sa stiu si eu daca merita sa-mi bat sau nu capul

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Si facultate

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Facultate cu gandirea asta de gradinita? sapa mai adanc,, nu pun botul la vrajeli de genul.

| Salontanul a răspuns (pentru anonim_4396):

Facultate si scrii "o sa fi cu una ca mine" in loc de "o sa fii cu una ca mine"? Ma indoiesc! Cat despre educatie, la pamant! Nu poti sa jignesti pe toata lumea chiar daca ai un intelect liminar. Educatia nu te lasa. Dar daca nu-i, nici Dumnezeu nu cere!

| Freya1 a răspuns:

Orce padure are uscaturi.
Nu toti sunt porci exista si oameni de casa de treaba ca de aceia au famili si copii ca daca erau chiar asa rai nu ii lua nici naiba.Si la noi la femei si la barbati exista o gama care nu merita nici o flegma dar asta nu ii baga pe toti intr-o oala

| Fatamuntilor a răspuns:

N -ai voie spam!

| OldSoul a răspuns:

Daca eu spun ca toate femeile-s c... esti de acord? Nu cred.

Ideea e simpla, exista feluri si feluri de oameni, care au o perspectiva diferita asupra perfectiunii, asupra realitatii, asa si aici.

Exista si barbati adevarati, exista si porci, exista si femei adevarate exista si femei "capre".

Problema e ca mereu, indiferent despre ce vorbim, ceea ce e bun, se ia repede.
Asa si aici, barbatii aia adevarati vor fi pretuiti prin urmare pastrati aproape, asa si cu femeile adevarate.

Iar dupa ce se ia tot ce e bun, ce mai ramane?

Rebuturile, acei porci, acele "capre".

Totul tine doar sa ai rabdare, sa stabilesti din timp ce cauti, si desigur, sa si meriti ceea ce cauti, iar cand ai prins prada, sa stii sa o tii aproape.
Si cand spun sa o tii aproape, nu ma refer la gelozie, gelozie gasesti la orice colt, dar in schimb daca stii sa acorzi libertatea si echilibrul de care are nevoie partenerul, vei fii apreciat/apreciata si asta te poate face de neinlocuit in mintea partenerului.

| minrest a răspuns:

Porci adica cum? Mai precis ce facem toti? ''Barbati adevarati'' e un termen versatil, depinde ce intelegi prin asta, dar domni exista, chiar eu sunt unul. Spune mai clar ce te deranjeaza la toti barbatii, si daca se poate fara sa insulti porcii.

| Sn4k3 a răspuns:

Degeaba

| RainmakerX a răspuns:

De ce?

Trebuie sa te adaptezi trendului... pana la urma majoritatea fetelor prefera porcii cu muschi si bani.

Acum... daca vrei un domn cu muschi si bani atunci trebuie sa te gandesti si la ce oferi in schimb caci exista alte fete care ii merita mai mult decat tine.

Un sfat ar fi sa-ti pastrezi impresiile pentru tine. Chiar daca ai aceasta parere atunci nu o arata pentru ca lumea o sa se distanteze de tine, mai ales acei "barbati adevarati".

Nu ma consider un "barbat adevarat", mai am pana acolo, DAR, daca as fi atunci nu m-as uita la o persoana care generalizeaza atat de mult.

Plus ca te consideri superioara tuturor, fapt ce deja este din punctul meu de vedere un defect destul de mare.

| mentholinks a răspuns:

Domnii sunt in pantaloni.

| GoldenZenith a răspuns:

Meriti un premiu!

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru GoldenZenith):

De la tine?batting eyelashes

| GoldenZenith a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Depinde ce vrei și dacă am pe stoc thinking

| GoldenZenith a răspuns:

De ce spui asta, pisi? I-ai incercat pe toți? Eu, una, nu am ajuns la performanta asta. sad Nici eu nu suport majoritatea masculilor, dar nu îi cataloghez a fi toți niște porci pentru că există și bărbați care știu să se facă plăcuți, au vorbele la ei, sunt inteligenți etc. Daca tu ai cunoscut numai gloabe, nu este vina noastră. sad

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

Un raspuns foarte bun,, felicitari! hai ca se poate sa ai si raspunsuri bune!

| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

Arsenal, ce vrei? Nu mă mai ridica in slavi.

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

E o iluzie ca te-am ridicat in slavi,, am apreciat raspunsul, tu fiind femeie, nu te-ai luat dupa generalizare, vad ca iti place singura sa te ridici in slavi/

| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

Tu cauți să mă bagi in seama aiurea, nu eu pe tine. Stai in banca ta, pisi!

| PersonajFictiv a răspuns:

E pusa la misto intrebarea cel mai probabil.
Dar daca ar fi pe bune,nu ar avea sens ce zici Elena.
E o problema cu oamenii din ziua de azi,nu doar cu femeile dar si cu barbatii.
Exista putine femei adevatate si putini barbati adevarati.
Ca sa intalnesti oameni de calitate carora sa le pese de tine,ofera-le motive sa o faca,cum a zis si Raniaa, fii tu de calitate apoi o sa vina natural totul, ca nu o sa iti permiti sa iesi cu idioti.
Tu generalizezi, e semn ca esti ori micuta ori. big grin
Incearca sa gandesti mai profund, sa vezi dincolo de aparente.

O seara buna sa ai Leano!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inca un exemplu. In visele tale o sa fi cu una ca mine

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, normal, intotdeauna mi-am dorit una ca tine. Sa am si eu fete "pe Franta", sa-mi iau si eu BMW.
Pai no?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Barbatii nu sunt porci, fetele ii transformã in porci
Nu Mai incerca sa schimbi vreun baiat deoarece iti vei Pierde interesul rapid fata de el, daca tot stii ca sunt niste porci atunci inseamna au fost prin preajma ta, stai linistitã in banca ta nu mai fi drama queen deoarece daca te joci cu noi putem fi porci, catelusi, lingai doar trebuie sã ne faci asa.
sti bine câtã putere ai asa suntem toti cand vedem niste tate si fund, la o fata atat de frumoasa ca tine
Nu exista barbatul adevarat, toti avem o slabiciune ca altfel nu am umbla dupa fundul tãu, dar nu incerca sa ne schimbi indiferent de cum suntem

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ea umbla dupa bizoni si cand isi da seama ca aia doar profita de ea, se frustreaza. Imi si imaginez ce numar de barbati cu, care a umblat ea au un job stabil sau bacu'.

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru anonim_4396):

Ea e din aia care nu ofera mai nimic, ca nu e in stare sa fie partenera (decat de sex), dar stie sa-ti bata capul cu concepte feministe, de parca ea ar fi o doamna trecuta prin viata, si ar merita toata implicarea unui domn. Dar ea e o pustoaica ametita, care inca are impresia ca relatiile te urca sau te coboara. N-a gustat independenta, nu a lucrat deloc la persoana ei. Asteapta sa vina domnul si sa o faca doamna... La starea civila. Are impresia ca gandirea infantila nu e o problema, sau chiar "asa sunt femeile".

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu-mi dau seama daca asta e o intrebare in gluma...
dar...
Cine primeste apa la moara, ala prospera.

Asa ca, ce hranesti, aia culegi.

| Roxin a răspuns:

Explica-ne si noua ce înseamnă porci.
Am putea si noi sa spunem ca toate femeile sunt panarame. Subliniez "toate". Asta include orice suflare feminină, dupa cum si tu ai inclus orice suflare masculină.

| m1dn1gh7 a răspuns:

Ai primit raspunsuri pe masura intrebarii, la fel de proaste. Dintr-un soi de misandrie s-a creat o intreaga epopee. Cel mai bine e sa eviti conflictele gratuite, stapanindu-ti frustrarile personale, mai ales cand parerile iti sunt scuipate in fata. Lumea nu e un etalon al perfectiunii, de aceea tindem sa ne completam unii pe ceilalti, iar asta este foarte bine. Punctul tau forte inseamna mereu slabiciunea altuia, iar din dar in dar se face rai. Daca pornesti cu premiza ca tu esti perfecta, gresesti. Mereu vei avea de invatat, chiar si de la "un porc".

| munteanuionvictor a răspuns:

Nu toți sunt porci. Mai sunt și bărbați sufletiști.

| Victor453 a răspuns:

Ai verificat pe toti? daca ti sau nimerit citiva porci, nu iseamna ca toti sunt! Gindeste-te inainte sa scrii

| Raniaa a răspuns:

Draga scrofita, inainte de toate asigura-te ca tu esti o femeie adevarata, o doamna.

| Drimmero a răspuns (pentru Raniaa):

Cam greu sa te uiti in propria ograda cand la vecinul e porumbul mai bun.

| leapșa a răspuns:

O generalizare facuta la suparare...

| udrescuf a răspuns:

Pentru ca asa sunt educati si asa au vazut la tati lor.