| ionika_5002 a întrebat:

Am o prietena cu care m-am certat de mai multe ori si ea m-a tradat de 4-5 ori ea vrea sa ne impacam. oare sa mai am incredere in ea?

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Renunta.Granita dintre buna si fraiera e fragilawinking

| LoveMusic a răspuns:

Un singur sfat de la mine, care ar fi bine să-l asculţi: Fereşte-te de asemenea prieteni! (am trait experienta!)

Răspuns utilizator avertizat
| elamit a răspuns:

Daca te-a tradat odata cu siguranta o va face iar.

| iepurica_7902 a răspuns:

Pai tu ce parere ai? daca te-a tradat de atat de multe ori e mai bine sa nu mai ai incredere in ea si sa nu mai fiti prietene.si mie mi s-a intamplat la fel.crede-ma, fa ce iti spun.eu am trecut prin asa ceva.totusi,daca e chiar cea mai buna prietena a ta e mai bine sa o ierti. dar, in caz ca nu e chiar cea mai buna prietena mai bine las-o. oricum, mai sunt 1000 de fete in scoala care abia asteapta sa fie prietenele tale!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu contrazic antepremergatori mei dintr-o '' faci fata de casa devreme acasa si unde mai pui ca a capatat o oare care experienta nu te intilnesti de doua ori cu ocazi din astea si fetele care ti-au raspuns pot cade in ispita greseli sa faca bine sa nu se mai ascunda dupa degeti sa nu mai pledeze nevinovate ok cu respect INFINIT