| tyna9617 a întrebat:

Cum sa ma comport cu o colega de-a mea care in trecut mi-a fost prietena dar ma tradat si inca ma tradeaza? Sa ma transer in alta scoala? ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| yvren a răspuns:

Nu e nevoie sa te transferi.ar trebui pur si simplu sa o tratezi cu indiferenta.sa ii arati ca nu iti pasa...si o mica sugestie: daca ea te-a tradat sa nu faci si tu la fel arata-i ca tu spre deosebire de ea.esti destul de matura pentru a stii sa procedezi corect.succes:*

3 răspunsuri:
| Loredanath a răspuns:

Nu merita din cauza unei tampite sa te muti la alta scoala. ignoro nu o mai baga in seama incearca sa iti faci o amica mai propiata din cls ta si chiar si din alta cls ar fi perfect pentru ca pleci din cls si nu o mai vezi"auzi" si las-o sa vb pana numai poate! :*

| tyna9617 explică:

Dar situatia e mai dificila