| Elena1234456 a întrebat:

De ce toti isi doresc sa devina experti si alearga dupa "fundite"? Nu este de ajuns faptul ca au ajutat cu raspunsul lor o persoana si ca au putut sa isi exprime liber parerea?

Răspuns Câştigător
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

De obicei cei nou veniţi pe site aleargă dupa fundiţe pentru ca au impresia că sunt importante. O să realizeze ei mai încolo ca nu'i ajuta cu nimic o fundiţă...

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Goana dupa titluri.Chiar si in lumea virtualawinking

| Klara a răspuns:

Bai, fundita asta, nu stiu ce rol are. Unii primesc fundita deamp**ea, doar pentru faptul ca vin cu informatii de pe Goagal. Altii primesc fundita pe raspunsuri seci si incomplete. Si alti primesc fundita pe preferinte laughing
Si eu alergam intr-o perioada dupa fundite (la inceputul activitatii mele pe TPU) dar acum chiar nu vad ce rol are.

| tarziu a răspuns:

E specific varstei, dorinta de afirmare, chestii de genul asta. Sunt totusi cativa care vor sa ajute fara sa astepte fundite. Eu de obicei intru sa'mi descretesc fruntea, sa mai rad putin, dar am un raspuns din 50 in care sunt si serios

| Silviu591 a răspuns:

Nu alerg dupa funda.desi vad multi care dau raspunsuri in fuctie de ce vrea cel care a pus intrebarea sa auda.au intru pe TPU ca sa ajut si sa rad.sa vad ce intrebari tampite mai apar. chestii de genul asta devil

| eugem35 a răspuns:

Da asa este funditele le primesti dac raspunsul tau este atat de bun incat cel care a pus intrebarea considera ca este un raspuns bun si iti acorda fundita.

| dana5025 a răspuns:

Sincer n-am idee.sunt de acord cu parerea ta