| xD a întrebat:

De ce toti sunt disperati dupa funda? straight face
Dau funda big grin

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Toţi vor fundiţe fiindcă au impresia eronată că un număr mare de funde te califică pentru titlul de expert, motiv pentru care le cerşesc întruna fără ruşine... ceea ce nu e adevărat, se ţine cont şi de calitate, pentru ce fel de întrebări ai primit funda şi cum ai obţinut-o, sunt multe alte criterii luate în seamă. Degeaba ai 300 de fundiţe dacă le-ai primit la întrebări gen Ce zodie eşti? ori Vreau o poreclă sau un id nou. În plus, mulţi au impresia că TPU e un loc de joacă unde ţelul suprem e să acumulezi fundiţe, nu pricep că scopul site-ului e unul serios, sunt întrebări, la Sănătate de exemplu, care au nevoie de răspunsuri serioase, nu glume şi recomandări după ureche, acolo un sfat dat aiurea poate avea consecinţe grave...

5 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Pentru ca ei considera ca multe fundite inseamna popularitate. Toti vor sa fie remarcati.

| Rukhsandra a răspuns:

Cine vorbea?! laughing)... "dau funda" rolling on the floor)
Apropo imi dai funda? big grin

| Derye a răspuns:

Si tu nu esti? E ceva gen: "nu sunt confuz...cred"!

| xD explică:

Eu am scris la misto faza cu `dau funda`.
Uita-te tu la raspunsurile date de mine si vezi de cate ori am cersit eu fundite. straight face

| lavii a răspuns:

Habar n`am de o saptamana am cont aici. si nu stiu sa dau funditalaughing