| arrriadna a întrebat:

De ce trimit rasp la o intrebare pusa de 5 minute si rasp meu apare dupa 2 zile, in timp ce raspunsurile altora apar in cateva minute?!
Are vreo legatura cu "vechimea contului" sau ceva asemanator?

Răspuns Câştigător
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Dap, are.
De la 30 de răspunsuri, răspunsurile nu vor fi moderate (nu va fi nevoie ca să fie acceptate de 3 moderatori) ci vor fi direct postate pe sitehappy

5 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Esti noua pe site si intrebarile sau raspunsurile tale trebuie aprobate de 3 moderatori.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Da, îţi trebuie 30 de răspunsuri şi apoi scapi de moderare.

| arrriadna explică:

Multumesc de raspunsuri happy
Weee!
Multumesc Marynadelynahappy

| MihAelA_1847 a răspuns:

Da, cam are legatura. daca esti nou pe acest site, iti trebuie un nr.de raspunsuri(30), iar apoi scapi de 'asteptare'.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da are. Ești noua pe site și încă răspunsurile și întrebările tale sunt moderate, când treci de 30 de răspunsuri aprobate vei scăpa de moderare și răspunsurile și întrebările vor apărea imediat pe sitewinking

Bafta și bun venit în comunitatea TPU >big grin