| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o intrebare. este normal sa mi se publice raspunsurile la una-doua zile dupa ce la trimit pe acest site? daca nu, stiti cumva ce pot face sa le trimita la timp big grin

5 răspunsuri:
| User a răspuns:

Dupa ce dai 30 raspunsuri se aproba automat.

| Diiana232997 a răspuns:

Mie mi se publica dupa 1-2 min maxim 5, eu cred ca nu e normalbig grinbanuiesc...

| Nic a răspuns:

Asa e sistemul pentru cei noi.La inceput ai nevoie de aprobare de la admini. Dupa care o sa ti se aprobe automat. Din cate am inteles trebuie sa ai vreo 30 raspunsuri.

| scumpikkk a răspuns:

Pai trebuie sa ai 30 raspunsuri postate

| cristiyana a răspuns:

Trebe sa ai mai multe raspunsuri postate...nu stiu exact cate 30 si ceva apoi se aproba automat.:*:*

popicy