| Utilizatoare123 a întrebat:

De ce un tip nu deschide niciodata linkurile pe care le trimit? Nu trimit linkuri ciudate, doar link de Youtube/melodie/video si spun dinainte ce se afla in ele.

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Fiindca NU este interesat deloc de persoana ta si de insistentele tale.

| Simpatic a răspuns:

Ii este frica sa nu isi viruseze telefonul cred laughing
sau a vazut odata ceea ce ii trimiti si nu i-a placut
cine stie
trebuie sa il intrebi : -tipule de ce nu deschizi linkurile pe care ti le trimit?"
noi nu avem de unde sa stim exact motivul lui

| Utilizatoare123 explică (pentru Simpatic):

Nu-mi spune de ce...

| Simpatic a răspuns (pentru Utilizatoare123):

Draga mea, schimba baiatul atunci, caci acesta este un tip inchis in el happy

| Utilizatoare123 explică (pentru Simpatic):

Eu as vrea. Dar atractia e mare, nu pot nega

| Simpatic a răspuns (pentru Utilizatoare123):

Nu s-a terminat promotia cu tipi draguti sa stii, se gasesc destui!
dar nu pot sa iti contrazic preferintele! tine de tine si de alegerile tale strict subiective!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde știi că nu le deschide?
Știu că pe WhatsApp nu se poate arata dacă le-a deschis sau nu.

| Utilizatoare123 explică (pentru anonim_4396):

Ca il intreb ceva informatie din link si nu stie sa zica.

| CracanelTrasPrintrunInel a răspuns:

Ca nu il intereseaza ce ii trimiti.