| chiftelutacrocanta a întrebat:

De ce unele persoane casatorite adopta dupa un timp unul de la altul caracterul fizic si moral si atitudinile fizice si morale? Este adevarat ce spun?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

De unde sti asta?

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Unde ai vazut mann? din moment ce tu toata ziua stai in casa?

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Daca ai avut la cateva cunstinte gata hai ca toata lumea e asa

| RAY a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Femeie manipuleaza barbatul cred ca pe tema asta am mai scris pe TPU, femeia vrea ca barbatul sa fie catelul ei, masculul beta =provider, iubirea e o arma a manipulari perfecta

Răspuns utilizator avertizat