| anonim_4396 a întrebat:

De ce unele raspunsuri, ale unori utilizatori care mi-au raspuns la intrebarile mele (fara sa incalce niciuna din regulile tupistice / regulamentul tupistic TPU!) NU LE MAI POT VEDEA?! Cel putin pentru moment?!
Ce se intampla? Le-a raportat / sters cineva? Vreun user? Vreun admin? Extraterestrii?! E vreo problema la site?!
Voi ati patit asa ceva?!
As prefera / dori, chiar sa intervina " Public" si adminul site-ului cu o explicatie!

Ce naiba se intampla?!

(Adminului, ii multumesc anticipat! Si VOUA!)

P.S: Pt cei care mi-ati raspuns intrebarilor, voi va vedeti toate raspunsurile date?!

Răspuns Câştigător
| VoidEternal a răspuns:

Cred că e mai degrabă o problemă de funcționalitate. Și eu daca intru dintr-o notificare de exemplu, pe un răspuns de-al meu, uneori nu apare răspunsul ca și cum ar fi fost șters. Până la urmă reapare.

1 răspuns:
| IceRope a răspuns:

Site-ul e varză. Sau, mai degrabă broccoli.