| SERIALS a întrebat:

De ce uneori facem greseli si doar dupa ne pare rau?

3 răspunsuri:
| oglindasultanului a răspuns:

Din cauza la cum te simti, si ce poti face, Ceea ce simti iti afecteaza capul, ceea ce ai iti permite actiunile.

| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Fiindcă nu ne putem controla,nu ne putem stăpâni pe moment furia, nervozitatea. Dacă înveți să ai autocontrol, să fi mai detașat, mai calm, mai răbdător atunci vei putea să fi mereu bun. Ține de capacitatea psihică a fiecăruia dacă "activează" sau nu răul și pornirile violente.

| Crescent a răspuns:

Pentru ca doar dupa constientizam cum sunt de fapt greselile.