| anonim_4396 a întrebat:

De ce unii băieți aleg fete mici de înălțime cu forme și nu aleg una înaltă?

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Buna Anastasia! O sa-ti raspund cat de sincer pot la aceasta intrebare. Sunt baiat...

Deci,fii atenta,gusturile fiecaruia pot sa difere, fiecare fata are un lucru aparte dar depinde foarte mult si de ce sare mai usor in ochii baiatului.

Acei baieti aleg fetele mai mici de inaltime intrucat ei sunt mari si vor sa fie un pic mai afectuosi, vor sa aiba grija de acele fete, sa se comporte cu ele foarte protector, intelegi tu...

Iarasi, sincer, imi pare rau sa-ti spun asta dar daca esti mai inalta decat baiatul pe care il placi atunci acesta s-ar putea simti oarecum ciudat in prezenta ta intrucat na, el ar trebui sa-ti poarte de grija si toate cele dar tu esti mai inalta decat el.
Intelegi tu...
Sunt si baieti carora le plac fetele inalte, ai rabdare, fa-i sa te placa pentru ceea ce esti in general nu doar pentru cum arati.
Succes!

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce unii oamenii prefera inghetata de vanilie si altii de ciocolata?

| MidnightR a răspuns:

N-ai noroc inca la baieti.O sa vina si momentul tau.

| cameleonu05 a răspuns:

Depinde de gusturi, ca baiat iti place mai cu forme ba subtire ba blonda ba brunete, tine de gusturile fiecaruia.

| CherryBlossom26 a răspuns:

Draga Anastasia, pana la urma gusturile nu se discuta. Si eu am vazut si baieti care prefera fete mai inalte chiar decat ei laughing! Asa ca nu-ti fa griji ca o sa gasesti pe cinevawinking :*