| Mihaela_2782 a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru baieti...
Ce fel de fete va plac? Mai mari(la inaltime) sau mai mici ca voi?
Va rog explicati si de ce...
Doar din curiozitate big grin devil

Răspuns Câştigător
| lifeForJesus a răspuns:

Nu cred ca are vreo importanta inaltimea, latimea... e vorba de "EA" prefer cele scunde, si ma aleg cu cele inalte tot timpul!

7 răspunsuri:
| daniDeeDee a răspuns:

In cel mai rau caz la fel de inalta ca mine big grin

| Brotacelu a răspuns:

De obicei, stiu ca baieti isi aleg o fata[k "gagica"/sotie] mai mica sau ~egala cu inaltimea lui [exceptie irinel si monica columbeanu rolling on the floor)]
Toti prieteni care ii am au "gagigile" / sotiile mai mici la inaltime decat ei.

Daca o luam pe partea de prieteni[amici] imi plac toate.winking :*

| alex2009 a răspuns:

Exact ca tine ce zici vrei sa discutam pe mess? da un mesaj privat

| Deea_8310 a răspuns:

Vaaai... ce raspuns idiot la ''dumnezeu''

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi plac fetele cu ciclu si, daca se poate, regulat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@dee - sunt sigur ca, tu, nedand raspunsuri idioate, ai si argumente pentru ceea ce spui, nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In ziua de azi baietii prefera fetele cu picioarele lungi!