| chiftelutacrocanta a întrebat:

De ce unii oameni rad bine cateva minute dupa care se opresc si zic:Am ras, ne-am distrat, am glumit, acum hai sa fim seriosi? De ce sa fie seriosi? Ce inseamna pentru ei a fi serios? Nu poti sa fii vesel si in acelasi timp sa fii serios si sa te concentrezi la lucrurile importante?

17 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Multe intrebari ai man multe sunt stupide

| Doub a răspuns:

Oboseşti vreodată din a pune aceste întrebări?

Răspuns utilizator avertizat
| Doub a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Şi cum îţi vine inspiraţia?

Răspuns utilizator avertizat
| Doub a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Ohoo, ai cam multe. sad

Răspuns utilizator avertizat
| Doub a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Cine ştie, viaţa e mult prea imprevizibilă pentru noi, muritorii de rând.

| Mayhem666 a răspuns:

Pe mine daca ma apuca o criza de ras, nu ma mai poate opri nimic, de seriozitate nu mai zic, nu pot fi serios mai mult de 5 minute.

| Drimmero a răspuns (pentru Mayhem666):

Si eu patesc la fel, cand sunt deja in criza, nu mai ma opresc, chiar daca incerc sa fiu serios, ma bubuie mai tare rasul!

| Mayhem666 a răspuns (pentru Drimmero):

Pe mine ma apuca uneori un ras din ala diabolic si rad foarte tare si mult, si nu mai pot sa ma opresc si uneori simt ca ma sufoc si mi se inroseste toata fata, iar dupa ce se termina totul raman doar cu o mare durere de burta.

| Drimmero a răspuns (pentru Mayhem666):

''diabolic'' esti psihopat de-a dreptul...
Eu stau ce stau serios,, dar cand ma apuca o criza de ras, chiar nu ma pot opri cu toate ''manevrele'' facute la timp.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Drimmero):

Diabolic, doar uneori, atunci cand rad cu pofta, nu mereu.

| Drimmero a răspuns (pentru Mayhem666):

Diabolic ca de veritabil psihopat sau doar un ras cu pofta maxima?

| Mayhem666 a răspuns (pentru Drimmero):

Ras cu pofta maxima (cred) laughing

| Drimmero a răspuns (pentru Mayhem666):

Bwhahahah

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca mai poate sa fie cineva serios dupa o criza de ras. laughing Daca pe mine ma apuca raspul, rad si o ora, loc de seriozitate chiar nu mai e. O data din criza de ras am inceput sa plang serios in timp ce muream de ras, efectiv nu mai puteam sa ma abtin nici daca voiam. Facusem patratele de la atata ras. laughing