| chiftelutacrocanta a întrebat:

De ce urasc grupurile? Urasc cand vad un grup de oameni care se imita si au aceleasi conceptii, de ce oare?

4 răspunsuri:
| Speed99 a răspuns:

Mda, grupurile alea in care oamenii isi imita prostia unul altuia si au exact aceleasi conceptii prostesti de copchii... mi se par foarte imatu- http://i.imgur.com/SsFqCnP.jpg

Stai, ce. Eu? Eu sa insinuez ceva despre religie? Noooo, niciodata - eu n-am zis nimic.

| Mayhem666 a răspuns:

Nu esti singurul. Si eu urasc grupurile, nu doar sa le vad, ci si sa stau in ele, de aia eu nu apartin nici unui grup, si imi place sa stau mai mult singur, sau maxim cu o persoana sau doua, doar daca avem ceva in conum.

| PersonajFictiv a răspuns:

Probabil ca iti e scarba de ceea ce fac ei.
Iti e scarba ca ceea ce fac ei, nu face parte din "lumea ideala " in care vrei sa traiesti, probabil ii vezi oameni fara caracter si care imita, ce nu inteleg.
Adica, acele concepte ce le imita, nici macar nu le inteleg, le urmeaza ca asa vad la altii, doar atat.Ei o fac ca sa fie acceptati de restul si ca sunt superficiali, nu gandesc lucrurile mai in profunzime.

| August99 a răspuns:

Majoritatea grupurilor mai mari de 4 persoane sunt doar de distractie si probabil nici nu vorbesc toti intre ei doar ies afara si atat. Prefer sa am prieteni putini si buni decat sa ies in grup