| ĄŇÐİ a întrebat:

Oare de ce 2 colegi din clasa mea se poarta urat cu mine:mi-au dat o porecla naspa, ma injura, ma imita si cateodata ma ignora.Mentionez ca am prieten sar el il urasc de cand stau cu el...deci ce e cu colegii mei?

Răspuns Câştigător
| buldog a răspuns:

Gelozia...+ ca "in pumul cu fructe bune, toti prostii dau cu pietre"...asa cawinking

4 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Sunt doar niste retardati! Nu ii mai baga in seama!

| sMotionless a răspuns:

Pai e posibil sa te placa si sunt suparati ca u stai cu acel baiat(((prietenul tau))), incearca sa te bagi cu ei in seama si de la o discutie la alta intreaba-i dc sunt asa de distanti cu tine.Mult noroc

| iasmina_7928 a răspuns:

Is gelosii.probabil ca esti frumoasa si etc. si ei din cauza asta isi bat jk s para mai importantsi! nu-i mai baga in seama, stai cu pr tau.surutatsiva in fata lor sau eu mai stiu! sper ca te-am ajutat. tseauu:*

| TapuBazatu a răspuns:

Lol acei 2colegi fac asa pentru ca le este ciuda!