| mrman a întrebat:

De ce va este voua cel mai frica? sincer mie cred ca de fantome

8 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Imi e frica sa nu imbatranesc

| thegatekeeper a răspuns:

Cred ca e probabil una dintre cele mai ciudate sau neobisnuite fobii, insa imi e foarte frica sa nu patesc ceva, gen o lovitura puternica la cap si sa am amnezie apoi. Ma ingrozeste ideea de a nu avea habar cine am fost sau sa uit tot ceea ce stiam si am invatat in tot acest timp happy. Mi-e putin teama si sa scriu despre asta laughing.

| anss23 a răspuns:

Imi e frica de anumite animale(serpi,paianjeni,gandaci),uneori de intuneric, putin de inaltime, si de necunoscut.

| crisu2012 a răspuns:

Hmmm de cateva lucruri, cred totusi ca cel mai frica imi este de oameni. Poate e un pic deplasat ceea ce zic dar ei sunt cei care ne pot face cu adevarat cel mai mult rau.Ei ne pot alina suferintele ce e provoaca, ei ne ingrijesc ranile provocate in mare parte de ei.Mi-e frica si de insecte ce e dreptlaughingCat despre fantome, ei bine si da si nu, ele sunt doar spirite care nu doresc raul nimanui, ele se afla pe pamant pentru ca nu au terminat o fraza incepatuta pe patul de moarte sau alte lucruri foarte importante pentru ele. Spiritele rele in realitate nu exista, orice spirit se poate enerva atunci cand este invocat sau batjocorit si asa iau nastere spiritele rele.Parerea meahappy

| Lariisucaaa a răspuns:

Mie de fantomelaughing...si ff mult de petarde sau bombe. fundapuppy dog eyes?

| StefyRO a răspuns:

Mie imi e frica sa nu imbatranesc, si cel mai mult imi este frica de Dumnezeu! Sper sa ma ierte si pe mine si pe totii oameni! Dar de pe Pamant, cel mai mult imi e frica de.........GAINI! Am mers intr-o zi la bunica, si m-a lasat singur in ograda eii, erau vreo 20-30 de gaini (asta e cand eram mai mic) si toate ma-u inconjurat, poate din cauza ca mancam pepene verde sau nu stiu din ce cauza.Dar au sarit pe mine si mi-au ciugulit pepenele! Animale. Sper ca nu ma aud acum straight face

| Ingridd22 a răspuns:

Paianjeni