| dancapitan a întrebat:

Sincer, voua v-ar fi frica sa mergeti ca turist intr-o tara araba?

2 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Şi Afghanistanul şi Irakul fac parte din ţările arabe. În alea, în principiu, aş evita să mă duc. De ce să mă leg la cap când nu mă doare?
Dar în Emiratele Arabe Unite, Qatar, Kuweit,... ehaa... bani să am că instant m-aş duce să vizitez. N-o să avem noi românii în 3000 de milenii ce-au ăia acolo. Chiar merită vizitate ţările arabe pe care le-am pomenit mai sus şi chiar şi altele.
Salut.

| Biencush a răspuns:

Da, am fost si mi-a fost frica... a doua oara nu mai merg.