| Emma24dsxd a întrebat:

De ceva timp am aflat de tellonym, nu prea stiu cum functioneaza, am aflat de la o amica care tot se cearta cu o tipa si ca nu se stie autorul care iti scrie acele mesaje.Imi poate explica cineva mai pe intelese cum functioneaza?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E ca un fel de ask.fm. Iti poti face cont acolo ca sa primesti si sa pui intrebari dar poti pune intrebarile si in modul anonim. De aceea isi permit multi sa injure si sa jigneasca pe acolo.