| zahre a întrebat:

De ceva vreme imi doresc sa le pun colegilor mei o intrebare(bine,ei nu ma asculta niciodata,iar intrebarea pe care vreau sa le pun este de-a dreptul banala, insa m-ar ajuta sa-i cunosc mai bine):Cu ce personaj dintr-o carte ati vrea sa semanati si de ce?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Nu.Deloc.Ar fi bine sa le-o pui totusi, colegilor.Sa ii cunosti mai bine.Cu ei stai zilnic la scoala.Nu te abate de la scopul propus.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si,totusi,de ce nu ii intrebi pe ei? Poate te ascultam noi?

| zahre explică (pentru darrio2007):

Da,sa stii ca la asta m-am gandit.De ce, te deranjaza?

| darrio2007 a răspuns (pentru zahre):

Nu.Deloc.Ar fi bine sa le-o pui totusi, colegilor.Sa ii cunosti mai bine.Cu ei stai zilnic la scoala.Nu te abate de la scopul propus.

| neutrino a răspuns:

Intrebarea o poti pune colegilor linistit/a, nu vad cine te-ar putea opri in demersul tau.

| AliMiha a răspuns:

Mie mi s-ar parea ciudat sa fiu intrebata asa ceva...