| madalinutza_3785 a întrebat:

De curand mi-am achizitionat un telefon SAMSUNG E2510. Stiti din intamplare vreun cod secret sau ceva de genul pentru instalarea jocurilor pe acest model? VA ROG FOARTE FRUMOS DACA STITI SA-MI SPUNE-TI!
PlEaSe!

2 răspunsuri:
| ♂ яαυℓ ♥ ♫ ‹з a răspuns:

Nu trebuie nici un cod.
Jocurile sau temele le poti lua de pe diferite siteuri de pe computer iar apoi cu ajutorul USB-ului le transferi pe telefon.
Eu am un Nokia N73 si folosesc site-ul http://zedge.net.
Un site chiar bunicel iti poti personaliza teme si sa iti pui tonurile tale preferate (MP3, waw, amr ).

Sarbatori Fericite!

Pa, pa.

| finalflash a răspuns:

Acum te lauzi ca-ti iei telefon