| RAY a întrebat:

De exemplu am tot felul de liste de urmarit dar observ ca degeaba le fac, si voi la el? Am descarcat vreo 50 de filme top dar nu am chef sa le vizionez din contra mai bag in lista ))

5 răspunsuri:
| LordCristobal a răspuns:

Lenea e cucoana mare la tine.

| RAY explică (pentru LordCristobal):

Depresie =cand omul nu ii mai place nimic, opusul hedoismului sau adhd

| Lupică27 a răspuns (pentru RAY):

Daca nu iti mai face absolut nimic placere se numeste anhedonie si e un simptom al depresiei avansate, am si eu stai linistit.

| RAY explică (pentru Lupică27):

Dar de dulciuri am pofta din pacate

| Lupică27 a răspuns (pentru RAY):

Aia e o dependenta nu o pofta, pofta e sa mananci cand si cand ceva.