| Claudia_3811 a întrebat:

De fiecare data cand imi deschid computerul imi apar iconitzele de pe desktop foarte mari si trebuie sa dau clic dreapta pe desktop si sa intru la proprieters apoi settings apoi dau la screen resolution si trebuie sa mut inspre "more"ca ii "less". Ce sa fac sa ramana permanent inspre more si sa nu mai fie asa mari iconitele?

1 răspuns:
| dyddyyyx18 a răspuns:

Pai, ai dat Ok dupa ce ai facut setarea aia? Contu` de pe care ai facut e cont de admin? Daca nu, poate de asta. Daca da, nu stiu.