| VasileRapidistu13 a întrebat:

De la ăștia care predau educație financiară se învață ceva că sunt mulți care se duc dar nu știu dacă au ajuns să aibă bani multi?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Educația financiară sa știi că nu înseamnă să ia bani multi. Înseamnă să știi ce să faci cu banii pe care ii ai.

| VasileRapidistu13 explică (pentru suntserios):

Pai și băieții ăștia care fac asta, sunt buni? De Adrian Niculescu ce zici? auzisem că e cel mai bun din tara.

| suntserios a răspuns (pentru VasileRapidistu13):

Habar nu am cine e acest Niculescu și nici nu îmi pasă. Oricum am zero încredere în cineva care îmi ia banii că să mă învețe să cheltui banii mei. Exista mii de materiale gratuite care te învață asta.

| VasileRapidistu13 explică (pentru suntserios):

Pai asta zic nu sunt hoți?

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Eu zic ca da. La noi in tara chiar e nevoie de asa ceva.