| rebela a întrebat:

De la un timp de vreme am probleme cu somnul.Ma culc pe la 10 jumate si 11, adorm fara sa-mi dau seama visez ceva si dupa aia ma trezsec mereu la ora 5 de doua nopti mi se intampla ma culc la aceiasi ora si ma trezesc dimineata la ora 5 si apoi daca mai adorm putin de ce?

2 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Culcate-la 12-1. te scoli la 10-11laughing asa fac eu

| MĂriuacc8o4 a răspuns:

Cel mai probabil ai un stil de viată sedentar, plictisitor? ....nu faci sport destul si nu te relaxezi...
Alimentația poate este nesanatoasă si deranjeaza buna functionare.
Petreci mult timp pe ecrane, numai acasa.
Poate treci printr o perioda dificilă phisic, relaxează te, gaseste soluții uşor. PUPICI?