| anonim_4396 a întrebat:

De mâine intenţionez să ţin o cură de slăbire, nu neapărat că aş avea nevoie, însă îmi plac mult fetele foarte slabe şi vreau să fiu şi eu aşahee hee.
Credeţi că dacă :
-beau 2-3 litrii de apă pe zi
-fac 200 de abdomene şi 300 de genoflexiuni pe zi
-renunţ la dulciuri, sucuri, cipsuri, pâine, paste, fastfood
-renunţ la gustări
-nu mai mănânc după ora 7
-reduc semnificativ porţiile de mâncare
-merg cel putin 30 de minute în fiecare zi pe jos
-dorm cel mult 8 ore
... voi reuşi să slăbesc? Dacă da, cam cât? Nu am nevoie de mult, 5 kg maxim.happy

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
După ce nu ai să mai ţii acest regim ce vom face?
Aşa trebuie să mănânci mereu, nu o considera o dietă pentru o lună sau două şi apoi revenim la vechile obiceiuri!
Este în funcţie de metabolism, organismul tău este ultimul care îşi spune cuvântul câte kilograme va pierde.
Pa, pa.

6 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

@moonY, dar nu mor rolling on the floor.

| User a răspuns:

Poti sa incerci si cura cu mere.[mananci numa' mere toata ziua, bine, ai voie si apa]. Cica e eficientathinking

| moonY a răspuns:

o sa ne fie dor de tine dar stiu ca de acolo, de sus, ne vei veghea.vei ocupa mereu un loc in inimile noastre

| sNukki a răspuns:

Frumos big grin eu sunt de parere ca da... dar sa nu te prea fortezi prea mult. big grin... Ia-o usurel

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce`ai fata?
nuuu face asta
esti nebuna:crying()(
sunt slaba! si vreau sa ma ingras si nu stiu cum! mananc da degeabalaughing)
mai bine mai plina decat slabaaaa ehee
hee hee

| maria97 a răspuns:

Mda pai la cum ai zis ...vei slabi cam 1 kg pe zi
e super daca poti atat, dar dupa ce ai obtinut ce vroiai sa nu pici iar in plasa sa ai grija ce manancibatting eyelashes