| Anca_8230 a întrebat:

Hei! Am 1.77m si vreo 80 de kg x_X vreau sa slabesc. Tin de o saptamana cura nu mananc paine absolut deloc, dulciuri nu mai beau sucuri si apa minerala, nu mai mananc dupa 6 si nu mai consum mancaruri grase fasole si cartofi in plus fac abdomene si alerg in fecare dimineata credeti ca voi slabi?

Răspuns Câştigător
| NeverTooLateee a răspuns:

Poi e foarte bine si da vei slabi.

Eu alerg seara pe la 8 sau dimnieata, si am slabit am inceput sa nu mananc decat mancaruri sanatoase cum ar fi legumele... Nu este neaparat sa nu mananci paine sau dulciuri si altele le poti manca dar sa fie o limita cum ar fi gusti putin; Paine hm. Sa stii ca poti manca nu e neaparat sa nu mananci deloc mananci dar sa fie paine graham. Cam atat :p am avut de spus

Primesc funda? :d

2 răspunsuri:
| ChuckybooM a răspuns:

Nu! Pentru ca nu faci nici un pic de sport! Fara sport grasimea e "incurabila"winking.

| Anca_8230 explică:

Chuchy fac sport alerg si fac abdomene nu vezi ca am scris acolo?