| gemeni6226 a întrebat:

De multe ori s-a intrebat aici care este culoarea voastra preferata eu acum intreb:ce culoare nu suporti?

Răspuns Câştigător
| Celcestietot a răspuns:

Consider ca, orice culoare asezata la locul ei nu este insuportabila happy.

| gemeni6226 explică (pentru Celcestietot):

Foarte de acord.Secretul e ce culoare unde folosesti.

| Celcestietot a răspuns (pentru gemeni6226):

Da, exact asawinking.

10 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu suport masinile necolorate.
Adica vad pe cate unul ca isi lauda masina alba sau neagra, mai si RETUSEAZA VOPSEAUA, pe cand mie mi se pare nevopsita/neterminata.

| gemeni6226 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Nu mi-ar placea sa traiesc intr o lume fara culoare.Culoarea poate vindeca sufletul o lume doar in alb si negru m-ar duce la o depresie adinca, m ar face cou o totul alta persoana.

| Freya1 a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Raspunsul tau a picat la tanc.Chiar ma contrazic cu cineva pe chestiile astea si as vrea daca te rog sa imi spui cati ani ai...

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru gemeni6226):

Nu inteleg ce e in capul celor care isi comanda masina noua alba ori neagra. Exclud cazurile masinilor premium, care au de exemplu piele crem/rosie/maro, si iese un contrast frumos cu exterior negru perlat.
Dar cand vad Golf negru, cu scaune negre, roti negre?!
Familia mea, pe cand se statea la coada pentru Daciile 1300, a mai asteptat 3 saptamani sa vina un lot de Dacii "colorat", ca atunci cand le venise randul, aveau doar albe.

| Freya1 a răspuns:

Nu am o culoarele ce imi displace, dar într-adevăr daca este vorba despre o cameră spre exemplu nu as suporta o culoare foarte stridentă, spre exemplu sa imi zugrăvesc rosu.Sau nu stiu, culori multiple la haine, încăperi... orce e prea mult, pre strident sau aglomerat ma deranjează.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

V-ati schimbat numele? Ma uitam in scurta lista de prieteni si nu stiam de unde sa va iau happy
Nu suport galbenul. Vad atatea domnisoare cu niste galbenele in cap, vopsele ieftine si cam urate.

| gemeni6226 explică (pentru anonim_4396):

Da,am schimbat.Am simtit ca e cam salbatica numele de jadviga(e sarbesc daca bine stiu eu) si am ales actuala.Da sunt de acord cu ce ai scris mersi de raspuns.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auriu mai ales în materie de haine mi se pare coca' asta e doar părerea mea nici culoarea alba nu prea îmi place mai ales în materie de vestimentație