| Razvan1807138078340 a întrebat:

De un timp cand incerc sa intru pe un server la gta san andreas multiplayer imi apare o eroare. Zice ca serverul nu raspunde. Ce sa fac? Poate mi-au dat ban

3 răspunsuri:
| Razvan1807138078340 explică:

Nu e problema doar la un server.Ci la toate serverele bagate la favorite.

| EuAli a răspuns:

Probabil esti banat, atunci incearca programul Hide My IP, acest program iti schimba IP-ul. Daca nu vrei sa instalezi nici un program, aunci poti lua un proxy de pe net. Daca nici acum nu merge, tu ai rpobleme cu net(sau cu jocul)ori serverul are probleme.

Răspuns utilizator avertizat