| CHAOSGamingsiDesign123 a întrebat:

Cum intru pe serverul romanesc de gta san andreas multiplayer? Si cum pun moduri pe server?

Răspuns Câştigător
| pitbullbulterier a răspuns:

Ca sa pui moduri pe server trebuie sa fie al tauhappy
Te pot ajuta sa iti faci unu la un pret bun add zeyz_cs@yahoo.com si vorbim

| CHAOSGamingsiDesign123 explică (pentru pitbullbulterier):

Ai skype? Ca as vrea sa vorbim pe skype. Si inca ceva: Mi-am instalat minecraft fara virusi si imi trebuie niste texture pack-uri. Poti sa-mi dai tu niste texture pack-uri? Si pentru 1.7.2. Si sa fie ieftin.

| pitbullbulterier a răspuns (pentru CHAOSGamingsiDesign123):

Da-mi add pe Y[!]M: zeyz_cs@yahoo.com