| Username1 a întrebat:

De unde as putea face rost de seminte de zorele?big grin

3 răspunsuri:
| luiza a răspuns:

Se vor gasi in magazine care vand seminte mai la primavara. Eu am luat din Practiker, dar ai grija ca de astea nu te mai scapi, dupa ce le ai un an rasar singure si dupa altii doi trei ani.

| Biencush a răspuns:

La magazine specializate in asa ceva.Gasesti oriunde, sunt la pliculet si afli de pe spatele fiecareia si instructiuni si tot.Incearca si laDedeman, ca au raion pentru asa ceva. Daca nu, uite aici un link:
http://www.seminte.de/flori-seminte-c-101.html si comanzi de e net. pupici

| gamer95 a răspuns:

Kaufland (daca le folosesti cum cred eu ca o sa le folosesti, iale cu apa distilata nu de la robinet)