| SEAL a întrebat:

De unde as putea face rost de seminte de mac neprajite (pentru consum)

4 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

De la naturisti. Dar daca te astepti sa ai efecte speciale dupa ce le consumi amestecate in lapte cald, o sa fi foarte dezamagit, ca singurul efect care se va vedea va fi ca o sa dormi ca un bustean! Opiul se obtine din capsulele verzi de mac, nu din seminte!

| Roxy a răspuns:

Nu prea poti sa faci rost ca opiumul e de fapt o pasta care nu e atat de simplu de facut...Pai e o anumita specie de mac(nu aia rosie de pe camp)... app. sper ca sti ca e cel mai puternic drog.
Daca tot vrei rezumata la heroina si cocaina...sunt ma slabe ca opiumul dar tot din opium sunt facutebig grin

| zumk1 a răspuns:

La ce fel de consum te gandesti>

| attraction a răspuns:

Plafar