| gyuri44 a întrebat:

De unde pot cumpara niste plicuri de dimensiuni foarte mici?

1 răspuns:
| corolav a răspuns:

În mod normal un plic este un obiect în care se pune un bilet, un răvaș, o scrii soare, o felicitare.
La ce ți-ar folosi un plic de dimensiuni foarte mici? Ce ai putea pune în el?
Acel cineva, care eventual ar confec ționa și pune în vînzare niște plicuri, ar face-o pentru un ce profit și nu doar pentru expoziții, sau pentru că cineva din România, la anno Do mini 2014, ar avea nevoie de un astfel de plic.
Dacă îl vrei ți-l confecționezi singur și îl vei avea după cum ți-l dorești.