| Mozart a întrebat:

De unde pot lua si eu numarul de la hotelul perla din mamaia? am intrat pe site si am sunat la numarul care mi'l aratau, dar mi-a raspuns unu care zicea ca e de la litoralul romanesc.

1 răspuns:
| aLiaLi a răspuns:

Sper ca iti vor fi de folos happy Am stat si eu aici anul trecut si e destul de ok hotelul, e curat, iti vine menajera si iti face curat big grin E o alegere buna, plus ca e si aproape de plaja, ffff aproape de parcul de distractii tongue