| Tobeornottobe a întrebat:

De unde pot sa iau si eu programu` ala de imi apare ceasul`, notes, si numai stiu ce exact in partea dreapta a desktop`ului. eu am vista instalat. dar nu mi apare aia. daca as putea sa o downloadez din alta parte.va multumesc happy :*

2 răspunsuri:
| robyroby a răspuns:

Daca te referi la Google Desktop il poti Downloada de aici -> http://desktop.google.com/. Bafta

| bittersweet a răspuns:

Nu e nevoie sa downloadezi nimic. e doar dezactivata.
start - search cu "sidebar". in casuta care iti apare bifezi "Start Sidebar when Windows Starts" si gata. tongue