| Alysée a întrebat:

De unde stiu cei care iti dau sa imparti pliante cate ore lucrezi tu?

2 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

Și mai este ceva, tu vei fi cu încă cineva cu care vei da acele pliante, și tu dacă stai și dai doar din cînd în cînd un pliant o dată la o oră colegul sau colega ta te va pîrî șefului că tu de fapt stai degeaba în loc să muncesti, și atunci te dă afară și ori nu î ți dă nici un leu pe ziua aia, ori î ți dă cît consideră el că meriti.

| ASIGURATORUL a răspuns:

Se fac sondaje pe teren, de catre alti angajati ai firmelor respective, in locatiile stabilite pentru impartirea pliantelor.