| Iulian0000 a întrebat:

Dece fetele in ori ce poza umfla buzele?

Răspuns Câştigător
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
Deoarece ele cred că arată mai frumos aşa. Pur şi simplu unele fete nu vor să fie naturale.
Pa-pa.

11 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Nu orice fata si nu in orice poza. depinde, unele fete cred ca asa arata mai bine.

| Latinmoon a răspuns:

Sa faca bot de piti rolling on the floor.

| soloangel01 a răspuns:

Cica sa para mai sexy....asteapta pupaterolling on the floor

| Karlitta a răspuns:

Cica.s mai sexoase asa.laughing

| RoxKnkK a răspuns:

Au impresia ca sunt mai sexy.da sincer par mai mult ridicol ...lafel ca alea din publicitati care ne arata noua cum mananca inghetata sa zicem... de ce P*m ne arata noua cum musca aia din inghetata? imi vine si scarba sa mai mananc

| MariusBoy2013 a răspuns:

Nu le umflalaughing
Fac Bot DE RATA!straight face si nu stiu.straight face

| VampDiaries a răspuns:

De fapt ele nu stiu ce poza sa mai ia pe fotografii si incearca sa stea asa.

| queenofsaigon a răspuns:

Au impresia că arată mai bine aşa.

| MissBlueeee a răspuns:

De ce *, orice*. Pentru ca nu sti tu gramatica.

| dutzuLOL a răspuns:

Vor sa para mai dragute si mai,, sofisticate,, crede-ma, stiu ce zic...

| PuSsStYuUu a răspuns:

Pai.Ele cred ca arata mai bine, cum sa iti explic? Vor sa dea bine la baieti si alte de asteatongueCred