| UNICORNGIRL12345 a întrebat:

Bun,ajutati-mă si pe mine puțin. Puteți sa-mi explicati și mie chestiile astea?
Când am fost în excursie cu școala în Hunedoara ne-am cazat la un hotel de 3 stele iar profa noastea a zis ca putem sta treji pana la ce ora vrem noi dar sa nu facemai gălăgie. Am chemat la noi în camera niste colegi iar pe la 11 un baiat s-a dus după sticla de apa și când a venit înapoi murea de frica și zicea ca pe hol e o fetiță care are un urs zâmbeste.
Evident ca nu l-am crezut și ne- dus cu toții sa vedem (proasta idee).
FetițA chiar era acolo și se uita la noi.În spatele ei era o ușă mare, deschisa din care se vedea o lumina. Toți am fugit în camera și am închis ușă cu cheia.
Tot se auzea cum cineva bătea la ușă iar cand deschideam usa nu mai era nimeni.
Eu am zis sa deschidem ușa și sa vedem dacasă mai bate pentru ca erau șanse sa fi bătut fetele de dincolo.Am deschis-o și bătaia a continuat.
M-am dus la celelalte fete și ele se uitau la un film iar cea pe care o puteamo crede în stare sa ne bata-n pereți la 2 noaptea dormea.
Am sunat-o pe diriga și i-am spus ca o fetiță speriata sa vina repede la noi ca noi înghetam(a crezut ca am înnebunit sad )
A venit și a tipat la colegii mei sa plece din camera (pentru ca eîn vroiau sa doarmă la noi în camera sadera o camera de 5 și eram 24. O fata s-a pus chiar pe masa)
Au plecat toți in afara de un coleg care vroia sa doarămână cu cea mai buna prietena în pat
(și pentru deșteptu' ăsta a trebuit sa sun diriga pentru ca-mi respira în ceafa și sincer
nu aveam nici un chef sa se trezească la 4 dimineața și sa se duca la baie )
AL plecat și am rămas cu fetele cu care eram cazată (nu le zic prietene pentru ca am repetat deja prea multe
cuvinte )
Au plecat toți iar pe geam se vedea ceva negru cu un punct alb în mijloc. Apoi la 3 noaptea se auzea ca cineva fugea pe
hol.Iar când ne-am trezit de dimineață televizorul era pornit
și ușă era larg deschisa (chiar dacă noi o încuiasemnificație bine cu cheia ).
Chiar n-am știut în ce categorie sa pun întrebărea asta deci stry.
Și a mai patit careva chestia ăsta? Puteți sa-mi explicati și mie cum s-a putut întâmplă așa ceva (eu nu cred in fantome și mergonomic pe logica "cu totul are o explicate" dar mă tot chinui și nu reușesc sa înțeleg ce fel de farsa foarte foarte complexa și bine aranjata e asta )
Apropo, cine a fost în hotel Ciuperca Hunedoara a mai pățit așa ceva? Și tot ce v-am ziși e adevărat. Nu inventez!:* :*
(scuze ca am scris fooooaaarrrteee mult)

4 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Esti sigura ca s-a intamplat asa?
Astfel de fenomene exista, oamenii de stiinta aproba, s-au scris carti, s-au facut filme, desi foarte rar se intampla. Totusi mi-e greu sa cred. Trebuia sa ii intrebati pe oamenii aia care lecuiau in zona ca sigur ar fi stiut.
Sau poate a facut cineva o gluma proasta.

| UNICORNGIRL12345 explică (pentru Bondarel99):

Sunt foarte sigura, și nu aveam când sa întrebăm pe cineva pentru ca eram în mijlocul pustietații și oricum n-aveam timp (am pornit la 8 )

| UNICORNGIRL12345 explică (pentru Bondarel99):

Nu ne puteam face nimeni o gluma, eram numai noi și cealaltă clasa care dormea, ne-am uitat dacă aveau ușile închise și eram perete-n peritem cu ei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta e doar o gluma proasta. Nimic mai mult